.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
شنبه, 27 آبان 1396
رو عنوان : درنشست کمیته تشخیص و ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطرح شد:
عنوان : ایجاد هاب صادرات و واردات ICT در منطقه ویزه اقتصادی پیام
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ 
ساعت : ۱۶:۲۰:۴۳

سی و دومین جلسه کمینه تشخیص و ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی: در ابتداي جلسه علیخانی- معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گزارش کاملی از روند فعالیت ها و برنامه های توسعه ای شرکت ارائه نمود.

سپس محمد رضا واعظی پور – مدیرکل امور گمرکی و خدمات بازرگانی شرکت و عضو کمیته- به بیان ظرفیت های قانونی و پتانسیل های منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه پیام پرداخته و حضور شرکت های بازرسی فنی و آزمایشگاه تخصصی ICT در منطقه را از پتانسیل مناسب این منطقه بر شمرد و بر برنامه ریزی جهت جذب حداقل 70 درصد صادرات و واردات محصولات حوزه ICT از این منطقه اشاره نمود.

وی همچنین  ایجاد کریدور ریلی - هوایی و هاب صادراتی محصولات ICT را از اهم برنامه های در دست اقدام بر شمرد و اظهار امیدواری کرد با استقرار شرکت های دانش بنیان حوزه ICT امکان صادرات محصولات این صنعت بیش از پیش فراهم گردد.

در ادامه مهندس فلاح – معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایویی و رئیس کمیته- ضمن قدردانی از فرصت پیش آمده برای اعضای کمیته جهت آشنایی با ظرفیت های قانونی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، بر حضور مؤثر و شایسته شرکت ها و تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات حوزه  ICT کشور و مراکز تبادل داده در منطقه ویژه اقتصادی پیام تأكید و اظهار امیدواری کرد با تعاملات صورت پذیرفته امکان استفاده از ظرفیت های قانونی و پتانسیل های مناسب و زیرساختهای فراهم شده در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای شرکت های دانش بنیان و صنعت ICTفراهم گردد.

درخاتمه مقررگردید موضوع ارزیابی شرکتهای دانش بنیان در دستور کار بازنگری دستورالعمل اجرایی کمیته تشخیص و ارزیابی ماده 163 قرار گیرد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات هوایی پیام می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0